Silniejszy dolar

Pierwsze godziny handlu na rynku eurodolara, przynoszą dominację strony podażowej. Dolar umacnia się względem większości walut ale na niektórych parach walutowych, zmiany mają charakter kosmetyczny. Silniejszy pozostaje jedynie dolar nowozelandzki.

Kurs pary walutowej kieruje się w stronę wsparcia na poziomie 1,1800. Ewentualne pokonanie wsparcia otwiera drogę w kierunku 1,1787 oraz 1,1753. Ostatni z poziomów wydaje się być kluczowy, jeżeli strona popytowa myśli o powrocie w kierunku 1,2012. Zejście poniżej będzie wspierać stronę podażową.

W dniu dzisiejszym poznaliśmy wskaźnik nastrojów biznesowych Ifo w Niemczech, które był nieznacznie słabszy od prognozy i wyniósł 92,7.

Warto jednak mieć na uwadze, że kolejne obostrzenia będą negatywnie wpływać na stan poszczególnych gospodarek, co powinno przełożyć się na słabsze odczyty.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap