Próba siły podaży

Początek dzisiejszej sesji przynosi próbę odreagowania wczorajszych wzrostów, jednak mają one kosmetyczny charakter. Dolar umacnia się zarówno do euro jak i funta ale żadne istotne wsparcia, nie zostały złamane.

Pierwsze wsparcie na eurodolarze możemy wyznaczyć na 1.1832 oraz 1.1800-07. Natomiast wybicie ponad wczorajsze szczyty będzie oznaczać zakończenie korekty i próbę ataku na 1.19 i 1.20120.

Z kolei na rynku GBP/USD znajdujemy się poniżej 1.31. Wsparcie możemy wyznaczyć na 1.3083. Kluczowy poziom znajduje się na 1.30.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap