Próba odreagowania na eurodolarze?

Główna para walutowa zaliczyła dołek na poziomie 1,1626, gdzie doszło do odbicia. Aktualny ruch wzrostowy możemy traktować jako korektę. Mocnym oporem pozostaje strefa 1,1696-1,1710, o której pisałem już wielokrotnie. Z pewnością okolice poziomu 1,17 staną się dobrą okazją dla inwestorów grających na spadki na głównej parze walutowej.

W drugiej części dnia poznaliśmy dane dot, sprzedaży nowych nieruchomości w USA. Wynik na poziomie 1.011K, przebił oczekiwania rynkowe na poziomie 895K.

Polska waluta kolejny dzień traci. EUR/PLN zanotował wzrost w okolice 4,5611, natomiast USD/PLN przebił 3,90 notując szczyt na poziomie 3,9188.

(W bieżącym tygodniu dolar umocnił się do polskiej waluty, już 4% od momentu otwarcia).

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap