Presja na funcie?

Para walutowa GBP/USD otworzyła się luką spadkową. Sytuacja fundamentalna ciąży funtowi. Czas ucieka, do 31 grudnia pozostało na prawdę niewiele a do chwili obecnej, nie mamy podpisanej umowy pomiędzy UK i UE. Brexit to nie jedyny problem funta. Rozwój epidemii Covid-19 doprowadził do sytuacji, w której to Wielka Brytania będzie kolejnym krajem, który wprowadzi lockdown. O konsekwencjach dla gospodarki nie będę się tutaj rozpisywał, jest to po prostu cios. Inwestorzy, którzy skupieni są wokół funta, powinni zwrócić uwagę na czwartek, kiedy to zapadną decyzje na posiedzeniu BoE.

Najbliższe wsparcie znajduje się na 1,2881-1,29, którego złamanie otwiera drogę w kierunku 1,2864. Następne wsparcie znajduje się na 1,2849.

Opór możemy wyznaczyć na poziomie 1,3000 / 1,3024 / 1,3064-83.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap