Komunikat Rezerwy Federalnej

Za nami posiedzenie FED, podczas którego zgodnie z oczekiwaniami, pozostawiono stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

Rezerwa Federalna potwierdza, że będzie korzystać w pełni z dostępnych narzędzi w celu wspierania gospodarki.. Pandemia powoduje trudności w gospodarce w USA i na całym świecie. Zatrudnienie ulega poprawie ale pozostaje na niższych poziomach, niż na początku roku. Słabszy popyt i niższe ceny energii hamowały inflację. Warunki finansowe pozostają akomadycjne. Ścieżka ekonomii będzie uzależniona od przebiegu i rozwoju wirusa. FED będzie nadal skupował, skarbowe papiery wartościowe w kwocie 80 mld/mc oraz papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką w kwocie 40 mld/mc. Rezerwa Federalna będzie monitorować napływające informacje, które mogą wpłynąć stan gospodarki.

EUR/USD spada w okolice 1,2155.

Pełny komunikat Rezerwy Federalnej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap