Posiedzenie FED

W dniu dzisiejszym zakończyło się pierwsze, tegoroczne posiedzenie Rezerwy Federalnej. Zgodnie z oczekiwaniami, polityka pieniężna nie uległa zmianie.

Rezerwa Federalna zobowiązuje się do wykorzystania w pełni swoich narzędzi w celu wspierania gospodarki. Rozwój pandemii mocno utrudnia rozwój gospodarczy nie tylko w USA. Wpływ pandemii na mniejsze zapotrzebowanie surowców, co w efekcie wpłynęło na inflację konsumencką.

Komitet dąży do maksymalnego zatrudnienia i inflacji 2% rocznie. Możliwa jednak wyższa krótkookresowa inflacja. FED będzie nadal monitorować szeroki zakres informacji, który może mieć wpływ na gospodarkę.

Eurodolar wciąż poniżej 1,2130/

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap