Podwójny szczyt na GBP/USD?

Strona popytowa nie odpuszcza i funt umacnia się wobec dolara około 1%. Warto zauważyć, że zbliżyliśmy się do oporu na poziomie 1,3083, który może stanowić formę podwójnego szczytu. Funta wspierają informacje o rzekomym bliskim porozumieniu, pomiędzy Wielką Brytanią i UE.

Ze względu na duże wahania na funcie, z pewnością znajdą się gracze, którzy zagrają pozycje krótkie „pod zgaszenie euforii” lub technicznie pod formację podwójnego szczytu. Warto tutaj dodać, że RSI godzinowe wynosi już 77. Natomiast RSI na wykresie 4h zbliża się do 70.

W przypadku dalszych wzrostów, pierwszy opór mamy na 1,31, następny 1,3117-25 / 1,3139-45.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap