Piątkowa sesja na eurodolarze

O godzinie 14:30 poznaliśmy dany z amerykańskiego rynku pracy:

Źródło: serwis investing.com

Para walutowa w dniu dzisiejszym wzrosła do poziomu 1,2178, gdzie doszło do realizacji zysków. (Czwartkowy szczyt wypadł na poziomie 1,2177). Po publikacji odczytów z USA eurodolar zareagował wzrostem w stronę poziomu 1,2170, lecz ruch został szybko wymazany. Aktualnie poruszamy się w okolicach poziomu 1,2157. Najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 1,2141, kolejne na 1,2086. Opory możemy wyznaczyć na i 1,2211 oraz 1,2240-47.

W chwili obecnej na rynku cały czas przeważa strona popytowa, co może sugerować dalszy ruch wzrostowy. Ciężko ocenić jednak jak zareaguje EBC względem silnego euro. Wydaje się, że na grudniowym posiedzeniu usłyszymy, werbalną próbę osłabienia euro. Warto także mieć na uwadze, że ruch wzrostowy trwa już czwartą sesję, zaś RSI 1D jest na poziomie 75,73, co może sugerować próbę rozwinięcia korekty. (Poziomy 1,2177 i 1,2178 mogą stanowić formację podwójnego szczytu)?.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap