Obawy rynkowe

Dolar drugi dzień z rzędu pozostaje silny. Napływające informacje związane z koronawirusem nie napawają optymizmem. Zwiększona ilość zachorowań oraz możliwe lokalne blokady, mocno wspierają waluty należące do grupy bezpiecznych przystani. Eurodolar pogłębił w dniu dzisiejszym wczorajszy dołek i realny staje się test wsparcia 1.1696-1.1710. Jeżeli dojdzie do jego złamania, to podaż będzie miała otwartą drogę w stronę dużo niższych poziomów cenowych.

W dniu dzisiejszym mamy także wystąpienie prezesa FED, który będzie zeznawać w Kongresie. Słowa J. Powella mogą wpłynąć na kurs eurodolara. Możliwa większa zmienność.

Polska waluta również traci w dniu dzisiejszym: USD/PLN utrzymuje się powyżej 3.83. Natomiast EUR/PLN testuje 4.50.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap