Na rynku eurodolara bez zmian

Podaż podjęła próbę wybicia dołem poniżej poziomu 1,1753, jednak sił starczyło jedynie na dotarcia do strefy wsparcia 1,1731-37. Strona popytowa dość szybko przejęła inicjatywę i po raz kolejny jesteśmy w punkcie wyjścia, czyli na poziomie 1,1753.

Swoją pozycję short z poziomu 1,1770, zamknąłem na zysku. Aktualnie nie mam żadnej otwartej pozycji, czekam na rozwój sytuacji.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap