Lekka przewaga popytu

Pierwsze godziny handlu na rynku eurodolara, przynoszą wzrosty powyżej poniedziałkowego szczytu. Maksimum notujemy na poziomie 1,1883. Tym samym dotarliśmy do oporu 1,1881-83, który na chwilę zatrzymał dalsze wzrosty. Para walutowa znajduje się na najwyższym poziomie od 9 listopada, kiedy to maksimum wypadło na poziomie 1,1920.

Pozytywny sentyment utrzymuje się na rynku, jednak trzeba przyznać, że wzrosty mają ograniczony charakter. Na chwilę obecną cały czas poruszamy się poniżej poziomu 1,1920, który otwiera drogę w kierunku 1,2012. Patrząc szerzej na wykres eurodolara możemy dojść do wniosku, że kurs głównej pary walutowej porusza się w szerokim trendzie bocznym 1,1603-12 i 1,2012. Nieudana próba wybicia powyżej strefy 1,1883 /1,1920, może skłonić stronę podażową do kontry, która sprowadzi kurs na wczorajsze minima.

O godzinie 14:30 poznamy istotne odczyty, dotyczące sprzedaży detalicznej za oceanem, które są istotnym elementem tamtejszego PKB.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap