Konferencja prasowa J. Powella #2

Trwa konferencja prasowa prezesa FED, szczegóły:

Według J. Powella wydatki konsumentów pozostają niskie, sytuacja jest niepewna. Wskaźnik inflacji znajduje się wciąż poniżej 2%.

Gospodarka jest bardziej odporna niż wcześniej oczekiwano. Polityka pieniężna FED będzie odgrywać kluczową rolę. Programy pomocowe FED będą kontynuowane tak długo, jak będą niezbędne.

Gospodarkę czeka długa droga do celów zatrudnienia i inflacji. Jeżeli nastąpi postęp w gospodarce, FED odpowiednio zareaguje.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap