Komentarz walutowy EUR/USD Łukasza Furmaniaka 22.10.22

Cena utrzymuje się w wyznaczonym zakresie, tworząc dołek trochę niżej niż wstępnie zakładałem oraz kończąc tydzień na samym górze świecy, niemal bez knota. Może to sugerować, że na początku tygodnia ruch w górę będzie kontynuowany.

W czwartek poznamy decyzję stóp procentowych w strefie Euro. więc jak zwykle może trochę pobujać przy takich wydarzeniach. Jeżeli stopy procentowe zostały podniesione wyżej niż zakładano, to ruch zaznaczony czerwonym kolorem (w górę) jest bardziej prawdopodobny, od moich głównych założeń czyli koloru niebieskiego.

W zasadzie plan nie uległ zmianie od ostatniego wpisu. Nadal uważam, że jesteśmy w dużej korekcie spadków na przestrzeni wielu miesięcy. Uważam, że zanim będziemy kontynuować ruch w dół (do okolic 0.92), zostaniemy w szeroko pojętej konsolidacji z zakresami, mniej więcej, jak mam zaznaczone na wykresie.

Teraz, skoro mamy trochę więcej danych postanowiłem, moje pozycje lekko zmodyfikować, bo uważam że mogę trochę korzystniej wejść.

Take profit pozycji kupna zostawiam tak jak był czyli 0.9880 ale pierwszy sell limit przenoszę na 0.9915 oraz dorzucam jeszcze jeden mniejszy sell limit na 0.9950.

Obecne pozycje:

3x lot 0.9725 TP 0.9880

Buy limity:

5x lot 0.9600

Sell limity:

3x lot 0.9915 TP 0.9645
1x lot 0.9950 TP 0.9600
5x lot 1.1000

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap