Komentarz J. Powella

Wydatki gospodarstw domowych rosną w szybkim tempie, zaś wysoka inflacja jest przejściowa i powinna spaść w dłuższym terminie. W przypadku stałego wzrostu inflacji, Rezerwa Federalna jest gotowa przeciwdziałać.

Rynek nieruchomości pozostaje silny, zaś inwestycje w biznesie rosną w umiarkowanym tempie.

Zmiany w polityce pieniężnej, będą uzależnione od przyszłych odczytów makroekonomicznych. Moment zmian zostanie zakomunikowany odpowiednio wcześniej.

(Za chwilę prezes FED będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy).

Wcześniej przed konferencją, zostało opublikowane oświadczenie Rezerwy Federalnej, które w całości znajduje się pod następującym linkiem.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap