Komentarz dla pary GBP/USD

Handel na rynku „kabla” odbywa się w okolicy piątkowego zamknięcia 1,4187. Spoglądając na wykres o interwale 4h, możemy zauważyć, że para walutowa porusza się w trendzie bocznym. Wsparcie możemy wyznaczyć na 1,4092-1,4102, zaś opór w okolicy 1,4211-1,4220. Nieco wyżej mamy podwójny szczyt na 1,4234.

Ostatni tydzień, nie przyniósł większych zmian, pomimo chwilowego cofnięcia, (które zostało zanegowane). Perspektywy dla funta wydają się być lepsze, dzięki odmrażaniu gospodarki oraz zmianie narracji BOE. Jak się okazuje pojawiają się głosy członków Banku Anglii o możliwej normalizacji polityki pieniężnej, poczynając od przyszłego roku.

Technicznie jednak cały czas tkwimy w trendzie bocznym i wybicie wyznaczy, dalszy kierunek dla omawianej pary walutowej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap