Info Brexit

Pojawiły się pierwsze komentarze po spotkaniu Ursuli von der Leyen z premierem Wielkiej Brytanii B. Johnsonem.

Według przewodniczącej Komisji Europejskiej, obie strony zrozumiały wzajemne stanowiska i pozostają one daleko od siebie. Zespoły negocjacyjne powinny zebrać się niezwłocznie aby wznowić rozmowy. Pod koniec weekendu zostanie podjęta stanowcza decyzja. (Warto mieć to na uwadze, mając otwarte pozycje, przed zakończeniem handlu w piątkowy wieczór).

Informacja nie jest dobra dla funta, który zanotował tąpnięcie z poziomu 1,34 do 1,3325. W chwili obecnej handel odbywa się w okolicy 1,3363.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap