Info Brexit #3

W zeszłym tygodniu obserwowaliśmy silne wzrosty na GBP/USD. Silny optymizm związany z pozytywnym zakończeniem negocjacji, pomiędzy UK/UE pchnął kurs w stronę poziomu 1,3626, gdzie doszło do realizacji zysków. Co ciekawe na rynek nie napłynęły żadne znaczące informacje a obie strony, wciąż nie mogą dojść do porozumienia w kwestii rybołówstwa.

Serwis BBC, który podaje się na źródła rządowe, informuje, że rozmowy utknęły. Wielce prawdopodobne, że Brexit będzie bez umowy o wolnym handlu z UE. Prawdopodobnie przed świętami zostanie podjęta decyzja, czy uda się zawrzeć umowę. Jeżeli obie strony nie podpiszą umowy, możliwe, że po 31 grudnia obie strony zatwierdzą umowy jednostronne. Handel będzie odbywał się na warunkach WTO.

Informacje mają negatywny wydźwięk, co widać w notowaniach przedsesyjnych: GBP/USD oscyluje wokół poziomu 1,3420

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap