GBP/USD oddał wzrosty

Po ruchu wzrostowym z pierwszych godzin handlu nie pozostało już śladu. Para walutowa po zanotowaniu maksimum na poziomie 1,3381, osunęła się w stronę poziomu otwarcia 1,3326. Najbliższe techniczne wsparcie znajduje się na poziomie 1,3312. Utrzymanie się kursu powyżej i zarazem udana obrona wsparcia, będzie wspierać stronę popytową. W tym wariancie możemy zakładać, że kurs powróci w okolice ostatnich szczytów 1,3381 oraz 1,3398.

Zanegowaniem wariantu wzrostowego, będzie trwałe pokonanie wsparcia, które otwiera drogę w stronę niższych poziomów cenowych 1,3263-78.

W ostatnim poście „Eurodolar ponownie przy 1,19„, sugerowałem ostrożność z dalszymi wzrostami, ponad ostatnie szczyty, gdyż indeks dolara dotarł do strefy wsparcia.

W chwili obecnej nie mamy także żadnych nowych informacji, dotyczących negocjacji pomiędzy UK/EU.

Powracając do GBP/USD aktualnie poruszamy się pomiędzy 1,3312-1,3398.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap