Eurodolar – zmierzamy w dół?

Początek piątkowej sesji upływa po dyktando strony podażowej. Dolar umacnia się po nocnych informacjach na temat zdrowia D. Trumpa, u którego stwierdzono Covid-19.

Eurodolar znajduje się blisko poziomu 1.17. Kolejne wsparcie możemy wyznaczyć na 1.1685-88. W przypadku wybicia dołem, wracamy na ostatnie minima 1.1613. Impulsem do ruchu na głównej parze walutowej będą popołudniowe dane z USA, które przedstawi tamtejszy Departament Pracy. Prognoza zakłada spadek stopy bezrobocia do 8.2%.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap