Eurodolar wciąż poniżej 1,20

Czwartkowa sesja przyniosła spadek w okolice poziomu 1,1957, która zbiega z pierwszą strefą wsparcia na poziomie 1,1954-67. Wspólnej walucie nadal ciąży sytuacja polityczna we Włoszech, chociaż w dniu dzisiejszym widzimy pewne odreagowanie.

Strona popytowa stara się skorygować ostatnie spadki i skierować w stronę pierwszego oporu na poziomie 1,2000-12. Ewentualne wyjście w górę pozwoli dotrzeć do poziomu 1,2130. Natomiast sytuacja strony popytowej ulegnie poprawie, dopiero po wyjściu powyżej 1,2054-59.

Pisząc o sytuacji na głównej parze walutowej, nie sposób pominąć dzisiejszych odczytów makro, które mogą wprowadzić większą zmienność. Mowa tutaj oczywiście o danych z rynku pracy o godz. 14:30.

W przypadku nieudanej próby strony popytowej, należy liczyć się z powrotem na wczorajsze dołki. Ewentualne wyjście dołem będzie jasnym sygnałem, że podaż chce przetestować wsparcie 1,1900-30, gdzie szukałbym kolejnej szansy do otwarcia długich pozycji.

Z handlowego punktu widzenia, zejście poniżej poziomu 1,19, może oznaczać przyspieszenie spadków a w tym wariancie celem wydaje się poziom 1,1765?

Aktualnie posiadam pozycję długą z poziomu 1,1963, z SL na poziomie 1,1964.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap