Eurodolar w okolicach 1,21

Pozytywny sentyment winduje kurs do poziomu 1,2117 a tym samym, popyt dotarł do strefy oporów zlokalizowanych na poziomie 1,2111-24. Wsparciem dla strony popytowej są informacje z Włoch oraz spadek na rynku długu USA.

Dolar zalicza się dzisiaj do najsłabszych walut. Świetnie radzi sobie dzisiaj japoński jen i szwajcarski frank, co widać na tabeli poniżej.

W przypadku dalszych wzrostów na rynku eurodolara, kolejny opór możemy wyznaczyć na 1,2167-78. Z drugiej zaś strony nieudany wyjście ponad dzisiejsze szczyty oraz strefę oporów, pozwoli stronie podażowej skierować się, w stronę wsparcia na 1,2059-78.

W dniu dzisiejszym brak ważniejszych danych makro, na uwagę zasługuje jedynie odczyt JOLT z USA.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap