Eurodolar w górę

Popyt przejął inicjatywę na głównej parze walutowej i dotarł do strefy oporów rozciągających się na 1.1696-1.1710. Wybicie powyżej otwiera drogę w stronę 1.1753. Patrząc szerzej na wykres eurodolara możemy dojść do wniosku, że cały czas poruszamy się w szerokim trendzie bocznym pomiędzy 1.1612-26 i 1.2012. Wczoraj popyt dwukrotnie obronił wsparcie.

Warto jednak mieć na uwadze, że pozytywny sentyment może się szybko ulotnić, jeżeli liczenie głosów w wyborach prezydenckich zajmie więcej czasu. W tym wypadku powrót na ostatnie minima, będzie tylko kwestią czasu. Wybicie poniżej 1.16 może zwiększyć skalę spadków.

W dniu wczorajszym strategią automatyczna MACD 4h wyświetliła sygnał Long.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap