Eurodolar – ruch korekcyjny

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia (zgodnie z oczekiwaniami), przyniosła ruch wzrostowy w ramach korekty ostatniego ruchu spadkowego. Para walutowa zanotowała szczyt na poziomie 1,1921, co zbiega się z pierwszym oporem na poziomie 1,1919 (23,6% fibo). Aktualnie handel odbywa się blisko wspomnianego poziomu.

W trakcie dnia zanotowaliśmy wzrosty również na indeksach, które odrobiły część ostatnich strat.

Zgodnie z analizą tygodniową po wspomnianej korekcie, do gry powinna włączyć się strona podażowa. Warto jednak pamiętać o kolejnych wystąpieniach szefów FED oraz danych z pierwszej gospodarki świata, które mogą być kluczowe dla dalszego kierunku głównej pary walutowej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap