Eurodolar powyżej 1,1753

Środowa sesja przynosi próbę sforsowania oporu na poziomie 1,1753. Lokalny szczyt zanotowaliśmy na poziomie 1,1770. Górne ograniczenie linii spadkowej pociągniętej z poziomu 1,2012 wypada w okolicy 1,1780-90. Ewentualne wybicie górą postawi pod znakiem zapytania wariant z korektą.

O godzinie 14:30 poznaliśmy kolejne dane z USA. Ilość przyszłych bezrobotnych wynosi 837K i jest odczyt lepszy od prognozy. Eurodolar oscyluje wokół poziomu 1,1765.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap