Eurodolar ponownie przy 1,19

Strona popytowa całkowicie wymazała wczorajsze spadki w okolice poziomu 1,18. Pierwsze godziny handlu na giełdzie w Londynie, doprowadziły do wzrostów w okolice poziomu 1,1895, gdzie doszło do małej realizacji zysków. Popyt otrzymał wsparcie w postaci lepszego odczytu, wskaźnika nastrojów biznesowych Ifo w Niemczech, który wyniósł 90,7. Aktualnie handlujemy na poziomie 1,1881, czyli na poziomie, który stanowi pierwsze wsparcie.

Bardzo możliwe, że strona popytowa zbiera siły przed wybiciem w stronę poziomu 1,1920, którego złamanie otwiera drogę w kierunku 1,2012. Analizując rynek eurodolara pod kątem dalszych wzrostów, warto spojrzeć na indeks dolara, który dotarł do strefy wsparć. W związku z czym ruch wzrostowy na eurodolarze, każe zakładać pewną ostrożność. Znajdujemy się w kluczowym momencie zarówno na eurodolarze jak i na indeksie dolara.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap