Eurodolar na nowych szczytach

Główna para walutowa znajduje się na poziomie 1,2076. Jest to najwyższy poziom od 1 maja 2018 roku, kiedy zanotowaliśmy szczyt na poziomie 1,2086. Ruch wzrostowy jest bardzo silny, godzinne RSI wynosi już 82. Całkiem możliwe, że najbliższe godziny przyniosą jakąś formę korekty. Niemniej jednak trzeba liczyć się z możliwością dalszych wzrostów. Najbliższym oporem jest poziom 1,2086, następny opór znajduje się na poziomie 1,2141, (szczyt z 30 kwietnia 2018 roku). Z kolei najbliższe wsparcia znajdują się na 1,2033 oraz 1,2000-12.

W dniu dzisiejszym swoje wystąpienie odnotowała Ch. Legarde, która nie odniosła się do kwestii obrony wspólnej waluty. Prezes EBC poinformowała jedynie o spowolnieniu gospodarczym, spowodowanym drugą falą wirusa. W tej kwestii nastąpi klasyfikacja potrzebnych narzędzi, w celu pobudzenia rozwoju gospodarczego.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap