Eurodolar – koniec korekty?

Para walutowa po dotarciu do oporu zlokalizowanego na poziomie 1.1753, zalicza spadek w okolice 1.17. Najprawdopodobniej doszło do zakończenia korekty wzrostowej i wracamy na ostatnie minima 1.1613-26. Pierwsze wsparcie możemy wyznaczyć na 1.1688. Zanegowaniem wariantu spadkowego, będzie obrona okolic 1.17 i ponowne wyjście powyżej 1.1731-37.

Ruch spadkowy trwa również na parze EUR/JPY. We wczorajszym wpisie zwróciłem uwagę, że wysoki poziom RSI oraz test oporu na 124.00, może sugerować zwrot na południe. Maksimum wypadło na 124,28. Aktualnie para walutowa porusza się na poziomie 123,68.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Mateusz
Mateusz
3 lat temu

Próba komentarza 🙂

2
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap