Eurodolar – komentarz tygodniowy 12.09 / by Łukasz Furmaniak

Jednak mieliśmy spadki, nawet silniejsze niż wstępnie oczekiwałem. Trochę mi się to kłóci ze scenariuszem korekty, z poziomu pomarańczowego prostokąta. Ponieważ już zrobiliśmy wystarczającą korektę, to może okazać się, że następna fala wzrostowa, zostanie pociągnięta do okolic 1.2060, a dopiero tam zobaczymy kolejne odbicie.

Ja jednak przygotowałem się na podobną sytuację, także TP zostają, tak jak były wcześniej ustawione.

Przed kontynuacją wzrostów, jest bardzo możliwe, że jeszcze pogłębimy obecny dołek. Najbardziej prawdopodobny cel to okolica 1.1775 – 1.1785.

Jedyną rzeczą jaką zmieniam, jest lekkie przetasowanie pozycji buy limit. Podnoszę jedną z niższych pozycji, aż do 1.1790.

Pozycje zamknięte:

brak

Obecne pozycje:

7x 1.1779 (4x take Profit na 1.1940)

Po trafieniu profitu, ustawię nowe buy limity, na poziomach, które podałem w tamtym tygodniu.

Buy Limity:

1×1.1790
1×1.1770
1×1.1730

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap