Eurodolar – komentarz Łukasza Furmaniaka / update

Nadal jestem po za rynkiem. Mimo, że szanse na ponownego szorta w dobrej cenie znacznie spadły, to jednak nadal nie zamierzam wchodzić zbyt wcześnie. Najwyżej przegapię tą okazje. Wykres i wpis z ostatniego tygodnia nadal aktualny, ale ten trójkąt który narysowałem fioletowymi liniami już nieaktualny.

Odnośnie S&P500, to dotarliśmy do mojego pierwszego sell limitu. Zobaczę jak ten tydzień będzie wyglądać i postaram się przygotować, jakiś krótkoterminowy scenariusz.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap