Eurodolar – komentarz by Łukasz Furmaniak

Jak za pewne się domyślacie, jestem poza rynkiem, od środy, 29-go września.
W poprzednim tygodniu nakreśliłem sobie lekko plan działania, ale jeszcze nie wszedł on w życie.

Znajdujemy się w punkcie, w którym korekta trwająca od początku tego roku, może zamienić się w trend spadkowy albo może to być koniec korekty, albo jesteśmy w fali Y korekty WXYXZ.
Jest bardzo możliwe, że nastąpi jeszcze jedna próba dołu, oczekuję testu okolic 1.1510-1.1500.
Ustawiłem buy limity na poziomie 1.1510, z celem 1.1800. Zagram na krótkim SL na 40 pipsów, czyli 1.1470.

czyli:
Buy limit 10x 1.1510 ze SL na 1.1470.

Zależnie od tego, jak będzie wyglądał ten tydzień, (to znaczy jak będą spełniać się warunki założonego scenariusza/scenariuszy), postaram się przygotować wykres, pod którąś z wymienionych wyżej opcji.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap