Eurodolar blisko 1,18

Sesja w Londynie przynosi zdecydowaną przewagę strony popytowej, która od momentu otwarcia zrobiła już 80 pipsów, sięgając poziomu 1,1789. Tym samym test poziomu 1,18 wydaje się jak najbardziej realny. W przypadku dalszych wzrostów, kolejnego oporu należy szukać na poziomie 1,1832 (szczyt z 9 października). Natomiast najbliższe wsparcie możemy wyznaczyć na poziomie 1,1753.

Na rynku funta do dolara amerykańskiego, mamy próbę wyjścia ponad poziom 1,30. Dzisiejszy szczyt wypadł na poziomie 1,3016. RSI godzinowe wynosi już 68, co może wskazywać, na możliwość kontry strony podażowej. Tradycyjnie już na poziomie 1,30 otwarłem spekulacyjnie mała pozycję krótką.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap