Euro pozostaje słabe.

Podaż nie odpuszcza na głównej parze walutowej, gdzie doszło do pokonania wsparcia na poziomie 1,1696-1,1710. Mamy dopiero trzeci dzień sesyjny a wspólna waluta traci na przestrzeni tygodnia już -1,50%. Minimum dzienne wypadło na 1,1665. Kolejne ważne wsparcie znajduje się na poziomie 1,1659-65 oraz 1,1637, czyli dołek z 27 lipca.

Złamanie wsparcia potwierdza siłę strony podażowej i pozwala zakładać, że niższe poziomy cenowe będą kwestią czasu, przeplatane od czasu do czasu korektami.

Z technicznego punktu widzenia, (zanim dojdzie do dalszych spadków), możliwe jest rozwinięcie korekty. Następnie do głosu powinna dojść strona podażowa.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap