Dolar powraca do łask?

Początek sesji amerykańskiej przynosi umocnienie dolara. Eurodolar tym samym złamał wsparcie 1.18, które w chwili obecnej znienia się w opór. Kurs porusza się tuż poniżej kluczowego poziomu 1.1753. Jego pokonanie przez stronę podażową, będzie oznaczać powrót w kierunku 1.1731-37 oraz 1.17. Utrzymanie się poniżej 1.1753 jest wsparciem dla podaży.

GBP/USD również zalicza spadek, tym samym znaleźliśmy się poniżej ważnego poziomu 1.30.

Powodem wtorkowych spadków, są obawy związane rozwojem Covid-19 oraz brak porozumienia w kwestii pakietu pomocowego w USA.

Obie pozycje krótkie na eurodolarze i kablu zrealizowałem z zyskiem.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap