Dane z USA

Departament pracy podał dane dotyczące ilości przyszłych bezrobotnych. Odczyt wyniósł 870K, przy prognozie na poziomie 840K. Dane gorsze również od poprzedniego odczytu 866K.

Główna para walutowa przetestowała wsparcie na poziomie 1,1737, przekraczając je o kilka pipsów. Aktualnie para porusza się niewiele wyżej, jednak widać, że popyt nie ma sił do wyprowadzenia kontry. Jeżeli dojdzie do złamania 1,1637, to kolejnego wsparcia szukałbym na 1,1580 lub nawet w okolicach 1,1539. Kluczowy opór znajduje się na poziomie 1,1696-1,1710 i dopiero jego pokonanie, poprawi sytuację strony popytowej.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap