Dane z rynku pracy w USA

Jak podał Departament Pracy stopa bezrobocia w USA spadła do 7,9%, wobec oczekiwań na poziomie 8,2%.

Zmiana zatrudnienia w sektorze pozarolniczym wyniosła 661K, co jest odczytem gorszym od prognozy (850K).

Zatrudnienie w sektorze prywatnym z wyłączeniem rolnictwa wzrosło do 877K i jest to wynik lepszy, od konsensusu rynkowego, który zakładał wynik na poziomie 850K.

Słabiej wypadły dane dotyczące wynagrodzenia. Przeciętne godzinowe wynagrodzenie wzrosło jedynie 0,1%, z kolei średnie zarobki na godzinę wzrosły 4,7%. Oba odczyty były poniżej prognozy.

Główna para walutowa praktycznie bez większych zmian. Cały czas znajdujemy się w okolicach poziomu 1,1715, poruszając się w trendzie bocznym. Opory znajdują się na 1,1731-37/ 1,1753 oraz 1,1770. Wsparcie możemy wyznaczyć na 1,1700, kolejne przebiega w strefie 1,1685-88. Złamanie ostatniego poziomu, będzie prowadzić na ostatnie minima 1,1613.

Wydaje się, że większe szanse ma strona podażowa, wspierana ostatnimi fundamentami.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap