Cofnięcie popytu

Brak porozumienia w negocjacjach pomiędzy UE i Wielką Brytanią, ostudził zapał strony popytowej. Strona brytyjska zakomunikowała, że nie jest w stanie zaakceptować, żądań UE w kwestii połowów. W chwili obecnej rozmowy utknęły.

Eurodolar nie zdołał przetestować oporu na 1,18, z kolei na „kablu” popyt nie zdołał utrzymać się powyżej poziomu 1,30. (Zrealizowałem na zysku swoją pozycję krótką z poziomu 1,30, na poziomie 1,2950).

Spadki na główniej parze walutowej mają raczej kosmetyczny charakter, natomiast na GBP/USD oglądamy mocny zjazd w okolice 1,2945. Wsparcie możemy wyznaczyć na 1,2930/ 1,2890-1,29 oraz 1,2862-63 ( Minimum z 14 i 16 października). Kluczowym oporem cały czas pozostaje 1,30.

Dolara umacnia także spadkowa sesja na Wall Street. W chwili obecnej indeks SP500 notuje spadek (-1,30%).

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap