Ciekawie na GBP/USD

Kurs przysłowiowego kabla zanurkował z poziomu 1,2944, po czym doszło do solidnego odbicia w okolice 1,2975. Co stoi za takim ruchem?

Jak podała agencja Reuters: pojawiły się rozbieżności w negocjacjach pomiędzy UE i Wielką Brytanią, dodatkowo UE zakomunikowało, podjęcie kroków prawnych za naruszenie umowy dotyczącej Brexitu. Następnie pojawiły się informacje sugerujące możliwość kompromisu, co wywołało falę optymizmu. Ciężko w chwili obecnej ocenić ile w tym prawdy.

Techniczne jesteśmy blisko oporu na poziomie 1,30, gdzie ustawiłem zlecenie short.

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
mashadof
mashadof
2 lat temu

Sytuacja o tyle ciekawa że w kazdej chwili moze się pojawić kolejny news windując lub ściągając funta na dół w zaleznosci od chatakteru newsa ale myśle że jeżeli chodzi o góre to 1,30 na tyle silne że nawet w przypadku bardzo pozytywnych wiadomości sie odbije od niego.

Facebook
2
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap