Ciekawie na funcie

Kurs GBP/USD wystrzelił w górę do poziomu 1.2976 i spadł w okolice 1.2930. Jak się okazuje, Wielka Brytania nie zamierza odejść od stołu negocjacyjnego. News został podany przez agencję Bloomberg.

Technicznie opór znajduje się na poziomie 1.30 Z pewnością wielu inwestorów będzie tutaj szukało okazji do otwarcia pozycji krótkich.

We wczorajszym poście zwracałem uwagę na możliwość większych wahań. Extremalne wahania warto uwzględnić w swojej strategii inwestycyjnej.


		
				

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap