AUD/USD dotarł do lokalnego oporu

W poprzednim wpisie zwracałem uwagę, na możliwość rozwinięcia korekty w stronę 0,7054. Szczyt zanotowaliśmy na poziomie 0,7059. Myślę, że jest to dobre miejsce, na zamknięcie pozycji długiej otwartej na dzisiejszym dołku. Warto mieć na uwadze, że wsparcie na poziomie 0,70 jest kluczowe i jego złamanie otwiera drogę w stronę dużo niższych poziomów cenowym.

Na koniec jeszcze kilka zdań na temat eurodolara. Popyt złamał opór na poziomie 1,1800-07 i aktualnie nieznacznie został przekroczony poziom 1,1832 (szczyt 1,1840). W przypadku pokonania omawianego poziomu kolejny cel popytu znajduje się na 1,1868-73. Analizując wykres o interwale 2h, możemy zauważyć, że świeca ma długi górny knot, co może sugerować realizację zysków. Jest to sygnał dla strony podażowej, jednak czy zostanie on wykorzystany?

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
Facebook
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap