Eurodolar – komentarz tygodniowy / by Łukasz Furmaniak

Zapraszam na kolejny wpis Łukasza, który na łamach serwisu Fx-zone, omawia sytuację na głównej parze walutowej

Wygląda na to, że rozpoczęliśmy kolejny swing w górę.

W poprzednim tygodniu, tak jak wspominałem ostatnio, zamknąłem dwie dodatkowe pozycje. Pierwszą zamknąłem we wtorek rano, gdy zobaczyłem mocniejszy ruch w górę. Drugą zamknąłem pod koniec dnia, jak zobaczyłem, że mój TP nie zostanie trafiony. Pozbyłem się jeszcze jednej pozycji, późno w nocy w czwartek, na poziomie 1.1869.

Z czwartkowego i piątkowego ruchu, można pokusić się o cel w okolicach 1.1960, gdzie zamierzam zamknąć dwie pozycje. Jest bardzo prawdopodobne, że na tym poziomie zobaczymy, mocniejsze odbicie w dół. Okolice 1.1870 a nawet i 1.1830 mogą zostać ponownie odwiedzone. Jeżeli tak się stanie dobiorę tam pozycji długich do sumy ośmiu pozycji.

W dłuższym terminie (powiedzmy miesiąc, dwa), tak jak wspominałem ostatnio, oczekuję 1.2270-1.2400. Po tym jak cena zachowa się w okolicach 1.1960. myślę że będę w stanie powiedzieć coś więcej. Muszę zobaczyć czy cena na tym poziomie odbije w dół, tak jak napisałem akapit wyżej, czy w ogóle nie zareaguje na ten poziom. Jak nie, to gdzie pojawi się jakiś silniejszy opór.

Na chwilę obecną mam 7 pozycji. Wszystkie otwarte na 1.1779.

Buy limity ustawię następująco:
2x 1.1875 (jeżeli wcześniej zamknę dwie pozycje na 1.1960)
1x 1.1835

Autor: Łukasz Furmaniak (Forexallday)

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap