Eurodolar – komentarz tygodniowy 22.08 / by Łukasz Furmaniak

Spadek okazał się trochę silniejszy niż zakładałem. Wzrosła szansa na zmianę trendu z korekty wzrostów na prawdziwy trend spadkowy. Wzrost szansy nie oznacza to że tak się stanie, jednak trzeba przedsięwziąć środki bezpieczeństwa. Pod koniec tamtego tygodnia ustawiłem na wszystkich pozycjach SL na poziomie 1.1649. Jeżeli mi go trafi, to pewnie zrobię sobie przerwę, z miesiąc, będę chciał się przyjrzeć z boku, temu co będzie się działo na wykresie.

Niestety nie udało mi się wyjść z pozycji z poziomu 1.1809, tak więc na poziomie 1.1690, otworzyła mi się tylko jedna pozycja.

Jednak jeżeli mamy teraz rozpocząć ruch w górę, tak jak to zakładałem, to pierwszym celem może być kolejna próba poziomu 1.18. Po osiągnięciu wspomnianej wysokości możemy zobaczyć kolejne odbicie w dół które najprawdopodobniej zostanie wykpione przed 1.17. Jeżeli jednak 1.18 okaże się słabym oporem to można celować w szczyt z 07.30.2021 czyli 1.19. Jednak przy tak silnym trendzie spadkowym, skłaniałbym się bardziej do opcji zaznaczonej kolorem niebieskim.

W okolicy 1.18 pozbędę się jednej pozycji, zakładając że będę mógł ją dodać kilkadziesiąt pipsów niżej.

Obecne pozycje:

7x 1.1779
1×1.1809
1×1.1846
1x 1.1690
Stop loss na wszystkich pozycjach na poziomie 1.1649!

Buy limity:

Brak

Fx-zone

Wszelkie prawa zastrzeżone, linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, skontaktuj się redakcją Fx-Zone.Przedstawiona analizy, komentarze, poglądy i oceny są wyrazem osobistych subiektywnych poglądów autora i nie maja charakteru rekomendacji. Poglądy te jak i inne treści raportów, nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane ponosi inwestor.Polityka prywatności: https://fx-zone.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komenatrze
0
Masz ochotę skomentować?x
Share via
Copy link
Powered by Social Snap